Uludağ Otomotiv | Oto Servis | Bakım Onarım | Yol Yardımı | Araç Servisi

Telefon Numaralarımız: (0212) 466 40 19 - (0532) 733 23 94

Kaporta & Boya

Servisimiz bünyesindeki kaporta bölümümüzde otomobilinizde meydana gelen çeşitli hasarların giderilmesi için ilgili marka ve modellerin normlarına uygun olarak ön görülen ekipmanlarla ve gerekli eğitim ve donanıma sahip tecrübeli, uzman personelimizle araçlarınızı orijinal görünümlerine kavuşturmaya özen göstermekteyiz. 

Aracınızın karşılaştığı ağır kazalar sonucunda şasi üzerinde oluşabilecek hasarlar ilgili araç marka ve modeli dikkate alınarak hidrolik ve pnomatik çekme silindirleriyle onarılır. 

Kaporta Bölümümüzde; kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri, her marka ve model binek araç  yedek parça temini,  montaj  ve  boyama işlemleri son model cihazlarımızla ve en son teknoloji fırın sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Servisimizde boyasız kaporta göçük düzeltme sistemi ile  (PDR ( Paintless Dent Repair))  dış darbeler sonucu araçların kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği, çoğunlukla 3-5 cm çap ölçüsüne kadar kaporta göçüklerinin özel el aletleri ile aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilmesi yapılabilmektedir.

Düzeltme işleminden sonuç alınabilmesi için kaportanın göçük bölgesindeki saçın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gereklidir. Daha önce hasar görmüş, düzeltilerek macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde bu teknik kullanılamaz. Bu sistem boya ve dolgu macunu gerektirmez, ekonomiktir, kısa sürede uygulanır.

Değerli müşterilerimizin tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri servisimiz tarafından takip edilmektedir.

 

Bizi Takip Edin

Adres & Telefon

Adres :Limon Çiçeği Sok. No: 2 Kartaltepe Mh. İncirli Bakırköy

Tel: (0212) 466 40 19 - (0532) 733 23 94