Hizmetlerimiz https://uludagotoservis.com/hizmetleriiz Tue, 20 Mar 2018 00:55:58 +0000 Joomla! - Open Source Content Management tr-tr Araç Kurtarma https://uludagotoservis.com/hizmetleriiz/102-otokurtar https://uludagotoservis.com/hizmetleriiz/102-otokurtar Araç Kurtarma

Aracınızın herhangi bir sebepten dolayı arızalanması, karayolunda devrilmesi, şarampole yuvarlanması veya kaza nedeniyle hareketsiz kalması halinde aracınızı yetkili servisimize götürüyoruz aynı zamanda beraberinizdeki yolcuları ise istenilen bir noktaya götürülmesini sağlıyoruz.

Oto kurtarıcılık hizmetinde sorumluluk ilkesi ile uygun koşullarda risk faktörleri dikkate alınarak  araçlarınızı eğitimli, deneyimli oto kurtarıcı şoförleri ile her türlü teknik donanıma sahip kurtarıcılarımızla taşıyoruz.

Aracınız servisimizde uzman teknik kadromuzla servise alınmakta, orijinal yedek parça garantisi ve titiz işçilik anlayışıyla bakım ve onarımı tamamlanarak siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyet ilkesi ile teslim edilmektedir.

 

]]>
levent_lacin@hotmail.com (Super User) hizmetler Tue, 18 Feb 2014 06:09:12 +0000
Eksoz https://uludagotoservis.com/hizmetleriiz/100-eksoz https://uludagotoservis.com/hizmetleriiz/100-eksoz Eksoz

Servisimizde her marka model araç için eksoz bakım, montaj, tamir ve satış işlemleri yapılmaktadır. Satış ve satış sonrası tüm hizmetlerimizde ürünler 1 sene garantilidir. Anahtar teslim TÜV Araç Muayene hizmetinin yanı sıra Katalitik Konventör Tamiri, Partikül Filtresi Temizliği gibi hizmetler de verilmektedir. 

Eksoz sisteminde meydana gelen arızalar dikkatle takip edilmelidir. Eksoz borularındaki herhangi bir delik,  kaçak vb. durumlar özellikle yakıt tüketiminde ciddi artışlara yol açmakta ve aracın performansını düşürmektedir.  Orta susturucunun ön tarafında bir patlak varsa yakıt sarfiyatı yine arttıracaktır. Bunun sebebi manifolddan çıkacak yanmış gaz kendine daha kolay yol bulacağından bazen benzin çiğ olarak dışarı atılır. Performans kaybı yaşamamak için eksoz kontrollerinin düzenli aralıklarla yapılması gereklidir.

Servisimizde verilen hizmetler arasında;  

  • Eksoz Montajı
  • Eksoz Bakım ve Onarımı
  • Eksoz Katalitik Konvektör Bakım ve Onarımı
  • Eksoz Katalitik Konvektör Temizliği
  • Eksoz Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri
  • Abart, Spor ve Performans Eksoz
  • Anahtar Teslim TÜV (Araç Muayene) Hizmeti bulunmaktadır.

 

]]>
levent_lacin@hotmail.com (Super User) hizmetler Tue, 18 Feb 2014 05:57:42 +0000